top of page
Snímek obrazovky 2023-09-12 v 19.09.31.png

Učím v české škole

Milá kolegyně, milý kolego, vítáme vás v České republice a mezi námi učiteli. Jsme rádi, že jste se rozhodli pokračovat i zde ve své krásné, dobrodružné a kreativní profesi.I když budete mít pocit, že je tu všechno jinak, že je náročné zvykat si na novou kulturu, prostředí i na nové žáky, ujišťujeme vás, že na to nejste sami. 

Pro jednodušší začátek s učením v ČR nabízíme několik možností podpory. Jednou z nich je příručka pro začínající učitele. Rádi bychom vás provedli tématy, které zároveň ukazují, o co se v českém školství snažíme. Celou příručku si můžete stáhnout tady. Níže jsme pro vás shrnuli některá témata z příručky, tak se hned můžete dát do čtení.

2022_11_24 - Začni učit-Petra-Gymnazium

NÁSTUP DO ŠKOLY

Už víte, v jaké škole budete působit. Než nastoupíte, zkuste si uvědomit svou profesní vizi. V tomto článku vám pomůžeme svou vizi odhalit.

2022_11_24 - Začni učit-Petra-Gymnazium Thomase Manna-AV-Sítě-158_edited.jpg

NÁROČNÝ ZAČÁTEK

Začátek v nové práci může být náročný. Seznamujete se s žáky, stáváte se součástí sboroven a porad. Je toho opravdu hodně a musíte myslet na spoustu věcí.

2022_11_24 - Začni učit-Petra-Gymnazium

Small Title

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

bottom of page