top of page

Chci učit v české škole

Я хочу викладати в чеській школі

Na českou školu můžete nastoupit jako učitelka, asistentka pedagoga či ukrajinská asistentka pedagoga. Každá z pozic má jiné požadavky. Všechny vám je postupně představíme.

Ви можете працювати в чеській школі вчителем, асистентом вчителя або асистентом вчителя-українця. Кожна посада має різні вимоги. Ми представимо вам їх по черзі.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv pozici ve školství, musíte mít NOSTRIFIKACI – úřední uznání vašeho vzdělání z Ukrajiny. 

Яку б освітню позицію ви не обрали, ви повинні мати НОСТРИФІКАЦІЮ - офіційне визнання вашої освіти з боку України.

V českých školách můžete pracovat na těchto třech pozicích, Každá má jiné nároky a potřebujete na ni jinou úroveň českého jazyka. Na tomto webu jsme pro vás rozepsali dopodrobna, co na kterou pozic budete potřebovat. Stačí kliknout na tlačítko a web vás přesměruje na popisy pozic.

Ви можете працювати на цих трьох посадах у чеських школах, кожна з яких має різні вимоги та різний рівень володіння чеською мовою. На цьому сайті ми детально описали, що вам знадобиться для кожної посади. Просто натисніть на кнопку, і сайт перенаправить вас на опис вакансії.

2023_05_29 - Beseda UA učitelky-AV-sítě-6829_edited.jpg

Kde a jak hledat práci v české škole?
Де знайти роботу в чеській школі?

Pokud se rozhodnete hledat práci, je dobré mít životopis. S ním pak můžete školy oslovovat. Na tomto webu vám poradíme, jak si český/anglický životopis sestavit a kde hledat tu nejlepší školu.

Якщо ви вирішили шукати роботу, корисно мати резюме. З ним ви можете звертатися до навчальних закладів. На цьому сайті ми дамо вам поради, як скласти чеське/англійське резюме і де шукати найкращі навчальні заклади.

Naši partneři a podporovatelé

banner web_ua (2).png
bottom of page